Фотографи

Іван Богдан
iv.bogdan@gmail.comivbogdan.comfacebook.com/ivbogdan/
1974 р.н., Київ, Україна
Комерційний директор німецької компанії в Україні, учасник Української асоціації професійних фотографів (UAPP). Талановитий фотограф та потужний волонтер, який спочатку в зоні АТО, а потім під час російсько-української війни намагається вирішити проблеми бійців максимально ефективно і системно.
Микола Бочок
bochek1@i.ua
1958 р.н., Чернігівська обл., Україна
Український фотокореспондент. Співпрацює з виданнями "Спортивна газета", "Олімпійська арена", "Спорт-експрес-журнал". Навчався у Київському державному університеті ім. Тараса Шевченко на факультеті журналістики.

1980-1984 — фотокореспондент газети "Молода гвардія". Член СЖУ. Заслужений журналіст України (1998).
Сергій Ваганов
vaganovs@ukr.netwikipedia.com/Sergey-Vaganovfacebook.com/people/Sergey-Vaganov
1958 р.н.
Український репортажний фотограф з Донецька. Закінчив Донецький медінститут після якого 15 років працював травматологом в Авдіївці, Україна. З 1999 року працював фотокореспондентом в Донецьку. Наразі мешкає та працює в Маріуполі, співпрацюючи з національними та міжнародними агенствами новин.
Анастасія Власова
anastasiavlasova.photographyfacebook.com/sia.vlasova
Date
Українська журналістка, фоторепортер. Працює у Києві, досліджує різні аспекти російської війни на сході України.

Отримала диплом магістра журналістики в Національному університеті імені Тараса Шевченка. Учасниця програми «Фотографія та Права людини» від Фундації Магнум в Університеті Нью-Йорка (2015).

Має кілька нагород міжнародних фотоконкурсів, серед яких College Photographer of the Year та Picture of the Year International. Фіналістка премії Anja Niedringhaus Courage in Photojournalism Award. Її фото виходили у провідних західних ЗМІ: в National Geographic, The Guardian, NBC, Newsweek, Wall Street Journal, Washington Post, New York Times’ Lens blog та TIME’s Lightbox.
Гліб Гараніч
wikipedia.org/gleb.garanichfacebook.com/gleb.garanich
1958 р.н.
Український фотокореспондент, фотограф агентства Reuters.
Нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня (5 червня 2015), має звання Заслужений журналіст України, переможець World Press Photo-2009.
Олександр Глядєлов
aleks.glad@gmail.comfacebook.com/aleks.glad
1956 р.н., Легниця, Польща
Український фотограф-документаліст, фотожурналіст. Висвітлював воєнні конфлікти в Молдові, Нагірному Карабаху, Чечні, Киргизстані, Сомалі, Південному Судані і Україні]. Був двічі поранений у Молдові та на Донбасі під Іловайськом.
З 1997 і до цього дня активно співпрацює з міжнародною гуманітарною організацією «Лікарі без кордонів» (Medecins Sans Frontieres) та бере участь у проектах в якості фотографа. Висвітлює важливі соціальні проблеми в суспільстві, такі як — воєнні конфлікти, гуманітарні кризи, безпритульні діти, в'язниці, епідемії ВІЛ/СНІД, туберкульозу та Гепатиту С, наркоманія.
Свідомо фотографує аналоговою камерою на чорно-білу плівку та сам друкує свої фотографії у домашній фотолабораторії в Києві. Викладач в українських фотошколах «Школа фотографії Віктора Марущенко» та «Bird in Flight».
Марина Головньова
mgg8128@gmail.comfacebook.com/m.holovnova
Володимир Гонтар
hontar@hontar.comfacebook.com/hontar
р.н.
Info.
Олена Гром
alenagromphoto@gmail.comalenagrom.comfacebook.com/alenagrom
Донецьк, Україна
Українська документальна фотографиня, учасниця Української асоціації професійних фотографів (UAPP). Закінчила Школу Bird in Flight та Школу фотографії Віктора Марущенка. Після навчання Олена почала працювати над складними темами свого рідного регіону. Зруйнований війною регіон Донбасу, мігранти та біженці першими потрапили в об'єктив її камери. Життя всупереч шансів – одна з головних тем мисткині.
Автор лауреат і переможець міжнародних конкурсів. Фіналіст LensCulture Portrait Awards UK, YICCA International Contest of Contemporary Art, Kaunas Photo Star Lithuania, Slovak Press Photo, The Tokyo International Foto Awards. Виставлялася в країнах Європи, в США, Японії, Колумбії.
Ярослав Дебелий
debelyi@gmail.comfacebook.com/debelyi
Максим Дондюк
maximdondyuk@icloud.commaximdondyuk.comfacebook.com/maximdondyuk
1983 р.н., Хмельницька обл.
Український фотограф, художник, працює з фотографією, текстом, відео та звуком. Свій творчий шлях розпочинав як документальний фотограф в класичному розумінні, та згодом перейшов в площину більш універсальних термінів. Тому подальші проекти автора відображають експерименти з темами, значеннями та формами. За свої проєкти Максим був відзначений численними нагородами, серед яких Prix Pictet Photography Prize, Lucie Awards, W. Eugene Smith Grant in Humanistic Photography, та інші.
Роботи Максима були представлені в Музеї Сучасного Мистецтва в Парижі, в Сомерсет-хаус в Лондоні, в Національному музеї мистецтв XXI століття / MAXXI в Римі, на Фотобієнале в Боготі, Колумбія, та інших країнах світу. У 2019 випустив свою першу фотокнигу “Культура Конфронтації" ("Culture of Confrontation").
Петро Задорожний
petro.zadorozhnyy@gmail.com
Эміне Зиятдинова
emineziyatdinova@gmail.comfacebook.com/emine.ziyatdinova
1988 р.н., Узбекистан
Документальний фотограф, нині працює і мешкає в Україні.
Вивчала фотожурналістику в Університеті Огайо (США). Головна тема її проектів – імміграція та етнічні меншини. Фотоісторії Зіятдінова про російських мігрантів у Нью-Йорку та про кримських татар в Україні публікувалися в New York Times Lens blog, tyzden, CNN photo Blog, Anthropology Now, Human Science magazine In Transit.
Вікторія Квітка
victoriakvitka@gmail.comfacebook.com/kvitkalife
1990 р.н., Запоріжжя, Україна
Олександр Клименко
oklymenko@gmail.comwikipedia.org/oleksandr.klymenkofacebook.com/oleksandr.klymenko
1960 р.н., Чернігівська область, Україна
Український фоторепортер, воєнний кореспондент. Після строкової служби в армії закінчив факультет журналістики Київського університету.
Працював у газеті «Сільські вісті», від 1991 — фоторепортер газети «Голос України».
Співпрацював із газетами «Шпіґель» та «Ель Паїс». Від 1992 року побував у десяти країнах, де відбувалися воєнні конфлікти.
Автор багатьох персональних виставок.
Валерій Коршунов
artefact.livefacebook.com/rassvetartefact
р.н.
Український режисер, музикант.
Працює у Державному агентстві України з управління зоною відчуження та ГО Європейський Інститут Чорнобиля.
Андрій Кравченко
kravchenkophoto.comandrewkravchenko.comfacebook.com/andrew.kravchenko.792
1986 р.н., Харків, Україна
Фотографує з 2006 року, співпрацює з інформаційними агентствами Associated Press, European Press-photo Agency, Reuters, агентством France-Press, Getty Images та багатьма іншими.
З 2014 по 2016 рік був фотографом Прем’єр-міністра України, Арсенія Яценюка.Співзасновник медіа-проекту ARMIYA'UA з 2014 року.
З 2016 року співпрацює з ЮНІСЕФ, ОБСЄ, ООН.
Соломія Крацило
kratsylo@gmail.comfacebook.com/solomia.k
Мар'ян Кушнір
kushnyrmaryan@gmail.comfacebook.com/maryankushnyr
р.н.
Кореспондент київського бюро Радіо Свобода з 2015 року. До 24 лютого 2022 року знімав бойові дії на сході України. 24 лютого, після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, розпочав зйомки з Донбасу, потім Харкова, околиць Києва та Чернігівської області. Разом з українськими військовими фіксує моменти визволення українських населених пунктів.
Микола Лазаренко
photo@lazarenko.kiev.uafacebook.com/lazarenko
1958 р.н.
Український фотожурналіст, кореспондент газети “День”, фотограф третього Президента України Віктора Ющенко.
Дмитро Ларін
dmytro.larin@gmail.comfacebook.com/dmytrolarin
1982 р.н., Київ, Україна
Український фоторепортер, співпрацює з українським суспільно-політичним інтернет-ЗМІ “Українська правда”.
Максим Левін
levin.maks@gmail.comwikipedia.org/Levin_Maksfacebook.com/levin.maks
1981 р.н., Боярка, Україна
Український фотокореспондент, фотограф, документальний фотограф. 10 років працював в редакції LB.ua, співпрацював з агенствами Reuters, BBC, TRT World, Associated Press, Hromadske. Більшість його документальних проектів пов'язані з війною в Україні. Загинув висвітлюючи російське вторгнення в Україну 2022 року — у нього двічі навмисно вистрілив російський військовий.
Кавалер ордену "За заслуги" III ступеня (2015), кавалер ордену "За мужність" III ступеня (2022, посмертно). Лауреат премії імені Георгія Гонгадзе(2022, посмертно).
Маркіян Лисенко
markiian.lyseiko@gmail.comfacebook.com/Markiian
р.н.
Український документальний фотограф зі Львова, Україна.
Сергій Лойко
wikipedia.org/sergei.loikofacebook.com/sergei.loiko
1953 р.н., Міккелі, Фінляндія
Російсько-американський журналіст, письменник, фотограф, перекладач. Кореспондент газети «Лос-Анджелес Таймс», співпрацював з радіостанцією «Ехо Москви» та «Новою газетою». Автор чисельних репортажів з районів військово-політичних конфліктів, у тому числі в країнах колишнього СРСР. Живе в Техасі, США.
Нині висвітлює російсько-українську війну.
Андрій Ломакін
and.lomakin@gmail.comandlomakin.comfacebook.com/andrey.lomakin.3
1974, Прип'ять, Україна
Український документальний фотограф. З 2008 по 2014 рік працював штатним фотографом в журналі «Український Тиждень». З 2014 року працює над персональними документальними та арт-проектами, досліджуючи соціальний ландшафт України. Серії автора Amulet, Calm Waters, May Day, Forgotten Victories були представлені на виставках України, США, Канади, Франції,Греції, Швеції, Німеччини, Грузії, Польщі, Румунії.
Володар звання «Фотограф року України» (2017) за серію «Амулет». Фотографії зберігаються в Музеї Харківської школи фотографії та в приватних колекціях.
Єфрем Лукацький
ELukatsky@ap.orgwikipedia.org/efrem.lukatskyfacebook.com/efrem.lukatsky
1956 р.н., Київ, Україна
Український фотокореспондент. З 1989-го року фотокореспондент Associated Press. Знімав у Чечні, Афганістані, Іраку, Секторі Гази, у Придністров'ї, знімав затримання Саддама Хусейна.
Його знімки публікували практично всі провідні світові ЗМІ, серед яких Time, Newsweek, The New York Times, The Guardian, The Independent.
Має орден «За заслуги» III ступеня, Гран-прі в номінації «Кращий фотограф року» Міжнародної фотопремії «Золота камера», є фіналістом Пулітцерівської премії.
Євген Малолєтка
Emaloletka@gmail.comevgenymaloletka.comfacebook.com/evgeniy.maloletka
1987 р.н., Бердянськ, Україна
Український фотожурналіст який висвітлює найгарячіші події в Україні та за кордоном. Працює у документальному стилі, знімає власні проекти. Фотографія для нього не просто робота, а можливість розповісти історії та залишити документ для наступних поколінь.
Євген тісно співпрацює з Associated Press та з багатьма міжнародними виданнями, такими як Bloomberg, Spiegel, BuzzFeed та інші.
Його роботи публікувались у TIME, The New York Times, The Washington Post, Newsweek, The Independent, El Pais, The Guardian, The Telegraph.
Валерій Мілосердов
valeriy.miloserdov@gmail.comfacebook.com/vmiloserdov111
р.н.
Український фотограф і фоторедактор з Києва, Україна. Працював у радянських та українських ЗМІ. У 1995 році за серію фотографій про життя шахтарських міст Донбасу «Покинуті люди» отримав спеціальний приз журі конкурсу Le Grand Prix Images Vevey (Швейцарія).
Сергій Моргунов
serhiy@burocreativelab.comserhiymorgunov.comfacebook.com/morgunovserhiy
р.н.
Київський фотограф, з вересня 2014 почав регулярно їздити в зону АТО, як волонтер, і знімати фотоісторії. Коли, виставивши в facebook одну фотографію, зроблену на сході, волонтерська група зібрала кошти на дві наступні поїздки, Сергій побачив можливість за допомогою фотографії допомагати іншим людям.
Владислав Мусієнко
vlad.musienko@gmail.comfacebook.com/vlad.myc
1971 р.н., Київ, Україна
Український документальний та репортажний фотограф. Фотографував для фотоагенства УНІАН. Був особистим фотографом прем’єр-міністра України.
Юрій Нестеров
juri_nesterov@yahoo.com
1954 р.н., Луганська обл., Україна
У 1971-1976 рр. навчався на інженера автоматизованих систем управління в Комунарському гірничо-металургійному інституті. У цей же період відвідував фотоклуб «Прометей». У 1979 р. отримав диплом конкурсу «Фотодебют». У 1987 р. переїхав до Луганська, де був одним з активних організаторів фотографічного життя — на початку 1990-х. став ініціатором створення місцевої організації «Спілка фотохудожників України». З 1997 р. переїхав до Києва, де працював фотографом численних видань та директором фотослужб, зокрема видавничого дому «Коммерсант» (Україна). Учасник конкурсів та виставок в Україні, Польщі, Чехії, колишній Югославії та Мексиці. Роботи Юрія знаходяться у приватних і публічних колекціях в тому числі в Музеї Харківської школи фотографії.
Михайло Палінчак
mpalinchak@gmail.compalinchak.com.uafacebook.com/mpalinchak
1985 р.н., Ужгород, Україна
Український вуличний та документальний фотограф. Живе та працює в Києві. Закінчив факультет міжнародної економіки Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Фотографувати почав у 2008 році. З 2012 року член "Української фотографічної альтернативи" (UPHA) та Української асоціації професійних фотографів (UAPP). Засновник платформи Untitled, що присвячена українській фотографії. Співзасновник спільноти “Українська вулична фотографія” ― платформи для популяризації, дискусії та обміну досвідом у сфері вуличної фотографії в Україні.
Павло Пащенко
p2stepan222@gmail.comfacebook.com/p2stepan2
р.н.
Український фотокореспондент, фоторедактор. У 1981 році закінчив архітектурний факультет КІСД.. З 1989 року почав працювати як фотокореспондент газет та журналів. Перша публікація у періодичній пресі — 1984 рік. Фото публікації в журналах "Технічна естетика"-орган союзу дизайнерів СРСР, Далі — журнал Архітектура СРСР.-орган союзу архітекторів СРСР. З 1986 року – регулярні публікації в українській пресі. Журнали "Ранок", "Жінка", "Україна". З 1989 року перейшов на постійну роботу як фотокореспондент. Почав працювати в газетах "Молодь України", "Україна молода", "Київські відомості", "Народна армія", "Республіка" "Фінансова Україна", "Вечірній Київ", Журнали "Власник", "Компаньйон". Павло володар Гран при Конкурсі-виставки “Укрпресфото” 1994 року та переможець категорії “портрет” цієї ж виставки-конкурсу 1995 року. Співпрацював із зарубіжними інформагенствами як фрілансер — АР, AFP. Учасник фотовиставок у Німеччині та Литві. В даний час — вільний фотограф-фрілансер.
Володимир Петров
nugard@ukr.netvolodymyrpetrov.com.uafacebook.com/truevolodymyrpetrov
1988 р.н., Київ, Україна
Український документальний фотограф. У 2013-2014 роках документував Революцію гідності. Придбав цифрову камеру, а вже наступного дня один зі зроблених нею знімків опублікувала німецька газета Die Welt на обкладинці. Згодом поїхав знімати анексію у Крим. Співпрацював із міжнародними агенціями EPA та AFP. Потрапив у газету Kyiv Post, де з 2014 року працює штатним фотожурналістом.
Віктор Побединський
facebook.com/vpobedinsky
1956 р.н., Київ, Україна
Володимир Полиняк
v.polynyak@gmail.comfacebook.com/bebrenki
1989 р.н., Дрогобич, Україна
Український вуличний фотограф, більшість світлин знімає в Тернополі, де і проживає. Навчався в школі фотографії Віктора Марущенко.
Фіналіст Istanbul Street Photography Festival 2020. Український Вуличний Фотограф 2020 року групи "Українська вулична фотографія". Роботи публікувались в українських видавництвах, таких як The Village Україна, Reporters., Bird in Flight, Untitled та Ukraїner.
Вʼячеслав Ратинський
ratynski9@gmail.comfacebook.com/slava.ratynski
1989 р.н., Житомир, Україна
Український репортер і документальний фотограф. Останні 9 років живе та працює у Києві. Випускник факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.
Публікувався у багатьох українських виданнях (Українська правда, Громадське, Новое время, Фокус, Forbes, Український тиждень, Reporters та інших), а також у низці зарубіжних видань (Time, The Guardian, The Wall Street journal, The Washington post, The Telegraph, Daily Mail, The New York Times, El Pais, Radio Freedom Europe, BBC, Reuters, Der Spiegel).
На данний момент є штатним фотокореспондентом агенства УНІАН, також співпрацює з британським агентством Reuters у якості фрілансера. Як фотограф-фрілансер, співпрацює з міжнародними організаціями UNICEF, USAID, UNDP. Автор фотоісторії 100 миттєвостей Революції Гідності. З перших годин фотографує перебіг російсько-української війни.
Олександр Ратушняк
oleksandr.ratushnyak@gmail.comwikipedia.org/ratushnyakfacebook.com/ratushnyak
р.н.
Український фотокореспондент. Кавалер ордена «За заслуги» III ступеня (2022).
Працював у банку та фотографував у студії. Співпрацював з інформаційними агенціями, зокрема Франс Прес (AFP), зараз — фотограф-фрилансер.
Фотографував події, що відбулися на Євромайдані, зокрема протистояння на Грушевського 19 січня 2014 року. Нині висвітлює події російсько-української війни.
Сергій Рістенко
serjio@radioaktivefilm.comfacebook.com/sergey.ristenko
1984 р.н., Одеса, Україна
Фотограф, у минулому політичний фотокор (KP publications, AFP). П'ять років тому проміняв професійний Canon на iPhone і захопився вуличною фотографією.
Живе і працює у Києві. Одна з робіт фотографа виставлялася в Columbus Museum of Art, а ще одна світлина потрапила в добірку The New York Times, присвячену повсякденним сюжетам з України та Росії.
Сіндєєв Володимир
mail@mail.comfacebook.com
р.н.
Антон Скиба
skibaanton@gmail.comantonskyba.comfacebook.com/an5ky
1988 р.н., Єнакієве, Україна
Фотожурналіст і медіа-продюсер. Він завершив кар'єру корпоративного фотографа в Донецьку, щоб почати висвітлювати конфлікт в Україні як фіксер, а згодом як фотожурналіст і медіа-продюсер. Нині мешкає і працює в Києві.
Антон співпрацює з різними міжнародними ЗМІ як продюсер і фотограф. Він також надає консультаційні послуги в сферах своєї компетенції.
Клієнти: BBC, CBC, PBS, CNN, Vice, The Globe and Mail, La Croix, The Huffington Post, RFE/RL, Knack, Fuji TV, CCTV, TBS, Le Slate, Zaborona, PAX, Amnesty International.
Аліна Смутко
alinasmutkoph@gmail.comalinasmutkoph.comfacebook.com/alina.smutko
1992 р.н., Полтава, Україна
Документальний і спортивний фотограф, фотожурналіст. На даний момент знаходиться в Києві, Україна.​Важливою частиною професійної діяльності Аліни є візуальне оповідання та розробка особистих довгострокових проектів, які зосереджені на етнічних, соціальних та релігійних конфліктах, житті в постконфліктній зоні, історичній пам’яті та національній ідентичності. Основними напрямками роботи є Україна, насамперед Крим і Донбас, Південний Кавказ, пострадянські країни. Також вона працювала над проектом із соціальних питань, пов’язаних із материнством, сирітськими захворюваннями та паліативною допомогою.
Аліна була учасницею шести колективних і трьох персональних виставок в Україні та за кордоном. ЇЇ роботи публікувалися в українських та світових ЗМІ, таких як Deutsche Welle, BBC, Politico, Der Spiegel, National Geographic, SZ Magazine.
Владислав Содель
sodelete@gmail.comwikipedia.org/sodel.vladfacebook.com/sodel.vlad
1975 р.н., Київ, Україна
Український фотограф, фотокореспондент, журналіст, блогер.Здобув юридичну освіту в Національному університеті культури і мистецтв за спеціальністю юрист-правознавець. Потім, з появою в Україні цифрових фотокамер Влад Содель зацікавився ними та потрапив до фото-клубу «Ікар», який організував Олександр Ляпін. Там він став цікавитися фотографією не як прикладним ремеслом, а її змістом, ідеологією. Олександр Ляпін дав Соделю серйозний творчий поштовх, запросив його до себе в газету «Вечірні вісті». Там Влад і працював певний час фотографом. З 2006 року працює в штаті журналу «Коммерсантъ».
З початком «Євромайдана» та «Революції Гідності» Содель Владислав знімає історичні події на вулицях Києва. Після проявів цензури та антиукраїнських публікацій в російських виданнях Коммерcанта та перекручування з підписами під його фотографіями він звільняється з фотослужби української редакції видання у січні 2014 року і починає роботу як фрілансер, та співпрацює з міжнародною новинною агенцією «REUTERS» як стрінгер.
Валерій Соловйов
Анатолій Степанов
anatoliystepanov69@gmail.comfacebook.com/anatoliystepanov
1969 р.н., Київ, Україна
Український фотограф-документаліст, який знімає російсько-українську війну ще з 2014 року. Анатолій співпрацював із Reuters, Der Spiegel, The Daily Telegraph, знімає для France-Presse та Радіо Свобода. Має медаль «За сприяння Збройним силам України» від Міністерства оборони.
Сергій Супинський
sergei.supinsky@afp.comfacebook.com/supinsky.sergei
1956 р.н., Київ, Україна
Український фотограф, який співпрацює з Європейським фотоагентством AFP. Живе і працює в Києві.
Павло Терехов
Артем Тульчинський
artemius.com@gmail.com
Нікополь, Україна
Фотограф, роботи якого перемагають у міжнародних конкурсах та виставляються на світових виставках. Нещодавно він став фіналістом конкурсу фестивалю вуличної фотографії The Miami Street Photography Festival (MSPF) 2019.
Олексій Фурман
olexiyfurman@gmail.comalexeyfurmanphoto.comfacebook.com/alfurman
р.н.
Український візуальний оповідач, випускник Університету Міссурі та співзасновник New Cave Media, студії імерсивного оповідання, що базується в Києві, Україна.
Висвітлював українську революцію 2013/2014 років, анексію Криму та російсько-українську війну.
Висвітлення конфлікту Олексієм було відзначено POYi, NPPA, PDN Photo Annual та премією Байє-Кальвадос для військових кореспондентів. Його роботи були опубліковані в TIME, The New York Times, The Washington Post, Al Jazeera America, 6MOIS, Der Spiegel, The Guardian, De Standaard та Financial Times.
Сергій Харченко
indyfriend80@gmail.comfacebook.com/sergii.kharchenko
1980 р.н., Дубно, Україна
Юрій Хромушин
hromushin.y@gmail.comfacebook.com/hromushin
1948 р.н., Луганськ, Україна
Український репортажний та вуличний фотограф. Закінчив машинобудівельний інститут за спеціальністю інженер-економіста. Фотографувати почав у 1962 році. Заслужений журналіст України, член Національної спілки фотохудожників (НСФХУ). 40 років пропрацював фотокореспондентом в обласній газеті "Луганська правда". Наразі разом з родиною мешкає в Чернігові.
Ігор Чекачков
igor.chekachkov@gmail.comchekachkov.comfacebook.com/igor.chekachkov
1989 р.н., Харків, Україна
Фотограф та викладач фотографії. Фотографувати розпочав у 2008 році як репортер, а згодом, знайшовши себе в області художньої фотографії. Роботи публікувались у National Geographic, The Guardian, Le Monde, Wirtschafts Wochesince, Forbes, Bird In Flight та інших.
Проекти були представлені на виставках і фестивалях, серед яких: La Quitreme Image (Париж), Galerie Claude Samuel (Париж), Ukrainian Museum (Нью-Йорк), Ukrainian Cultural Centre (Лос Анджелес), Фестиваль Odessa Batumi, HYBRID (Мадрид) та ін. Ігор Чекачков є Членом УФА (Українська фотографічна альтернатива), Української асоціації професійних фотографів (UAPP), Національної спілки фотохудожників України.
У 2017 році заснував Академію Фотографії Chekachkov Photo Academy, де є ментором курсу “Сучасна Фотографія”. З 2017 року є викладачем курсу Нульового року у Харківській Школі Архітектури.
Олександр Чекменьов
achekmenev@gmail.comalexanderchekmenev.comfacebook.com/alexander.chekmenev.3
1969 р.н., Луганськ, Україна
Український документальний фотограф. Почав професійно освоювати фах фотографа в 1988 році в Луганську. Після повернення з армії влаштувався фотографом в 1993 на Луганський художньо-виробничий комбінат. В 1997 переїхав до Києва, де і мешкає нині. Значна частина його доробку — це унікальний архів життя України (особливо її Сходу) 1990-х років в усій жорсткості тогочасної соціально-політичної ситуації. Втім, Чекменьова цікавить не просто «абстрактна доба» — для нього важливі її герої. Він портретує їх з нищівним документалізмом, що поєднується з щирим інтересом до історій людей та розумінням їх характеру і способу мислення. Поряд з цим автор створює і серії, присвячені сьогоднішній ситуації в країні, охоплюючи нещодавні події в Україні та їх наслідки.
Учасник об’єднання «Українська фотографічна альтернатива».
В 2014 році отримав Гран-прі «Фотограф року». Роботи зберігаються в приватних колекціях та збірках “Мистецького Арсеналу” (Київ, Україна), Музей Харківської Школи Фотографії (Харків, Україна), Віттеньского музею та Людвіг музею (Німеччина). Автор фотокниг “Донбас” (2011), “Паспорт” (2017) та "Лілії" (2020).
Костянтин Чернічкін
K.chernichkin.photographer@gmail.comfacebook.com/kchernichkin
1981 р.н., Боярка, Україна
Український фотожурналіст. Живе і працює у Києві. Чотири роки Костянтин знімав для інформагентства Reuters, а 2012-го перейшов у видання KyivPost. Пізніше, разом із колегами Чернічкін заснував агентство Pole Zoru: за його словами, пішов на це, «бо хотілося не просто робити фото, а розвивати фотографічні процеси в країні». У 2017 році команда Pole Zoru видала візуальну історію про війну в Україні – .RAW – за участю 33 міжнародних професійних авторів та організувала виставку фотографій, які у зоні проведення АТО/ООС зробили українські воїни – фотографи-аматори.
Мстислав Чернов
mstyslav.chernov@gmail.commstyslav.comwikipedia.org/Чернов_Мстиславfacebook.com/MstyslavChe
1985 р.н., Харків, Україна
Український фотограф, фотожурналіст, режисер, військовий кореспондент та письменник, відомий висвітленням Революції гідності, Війни на сході України, включаючи збиття Boeing 777 Malaysia Airlines, Сирійської громадянської війни, битві при Мосулі в Іраку, а також за різноманітними виставками фотографій.
Чернов — журналіст Ассошіейтед Прес та президент Української асоціації професійних фотографів. Матеріали Чернова були опубліковані та випущені в ефірі багатьох ЗМІ по всьому світу, включаючи CNN, BBC, New York Times, Washington Post та інших. Він виграв і став фіналістом престижних нагород, включаючи премію Лівінгстона, премію Рорі Пека та різні нагороди Королівського телевізійного товариства, премію DW «За свободу слова».
Олексій Шинкаренко
Володимир Шуваєв
facebook.com/shuvayev
р.н.
Фотожурналіст і комерційний фотограф із Києва. Співпрацює зі структурою ООН в Україні, міжнародними гуманітарними місіями, культурними фондами та агенціями новин, публікувався у виданнях: Time, The New York Times, The Washington Post, The Guardian, Le Monde, De  Volkskrant і багатьох інших. Фотографії Володимира увійшли до топ-100 агентства France-Presse за 2014 рік.